Võti tulevikku mess 2009

Tänud kõikile kes meie Box’is käisid ja meie porgandeid sõid. Eliline tänu neile kes viitsisid täita CV ja meile postitada. Need kes ülesandeid lahendasid saavad kõik raamatu. Eraldi info selle kohta saate endale meilboxi lähipäevil.

Joonistusvõistluse tulemusi saab näha siit

Mõned näpunäited mida tasuks lugeda, et järjele saada millega IT ettevõtted tegelevad:

  • Kohustuslik lugemine kõigile kes õpivad progejaks või mõnda muud rolli tarkvara arenduses Ajakirja IEEE Software November december 2008 versioon kus meenutatakse 25’t aastat tarkvara arenduse ajaloos. Muresid mis on olnud ja muresid milledega tegeletakse nüüd.) Selle kohta ka üks postitus siin blogis. Minge ja otsige see ajakiri saamatukogust välja. Kulda väärt ülevaade.
  • Silma tasub peal hoida Andrese blogil http://blogs.msdn.com/evangelism/ kust leiab infot tasuta koolituste ja eksamite kohta ning muude projektide kohta milledes osaleminine teie CV märgatavalt ilusamaks teeb mulle kui tööandjale ja värbajale.

Kui keegi peaks praktikale tahtma siis tasuliste kohtadega on see suvi kitsas. Samas kui kellelgi peaks olema huvi siiski midagi asjalikku suvel teha – olgu see siis praktika või kursuse töö – siis neile on välja pakkuda teemasid mida uurida ja mille uurimise eest saaks praktika kirja ja ei välista, et ka lõputöö tehtud. Võtke ühendust.

Ja mis kõige olulisem. Tehke asju mis teile meeldivad ja olge õnnelikud.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: